تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران
آموزش 04 مه 2016

مزایای تصفیه آب برند آکواجوی

مزایای تصفیه آب برند آکواجوی aquajoy cantech canada


1. تمامی اجزا و قطعات دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO (ممبران) و آب شیرین کن برند آکواجوی (اعم از بدنه،محفظه ها، فیلترها، اتصالات، شیلنگ ها و …) از با كیفیت ترین، مرغوب ترین و بهداشتی ترین نوع انتخاب شده اند.
مواد اولیه تشکیل دهنده بدنه دستگاهها و فیلترها از نوع Food Grade هستند که مناسب جهت مصارف خوراکی می باشند. فیلترهای دستگاه کاملا بهداشتی و استریل و دارای تاییدیه های جهانی بهداشت نظیر NSF و FDA می باشند. برند آکواجوی برای بدست آوردن اندكی سود، هرگز كیفیت محصول و سلامتی مشتری خود را قربانی نمی كند.

2. فیلتر های كربن استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO و آب شیرین کن برند آکواجوی از نوع coconut shell carbon می باشند. این كربن ها از پوست نارگیل تهیه می شوند و جزء مرغوب ترین انواع كربن هستند. این فیلتر ها در محیط های استریل شده و بهداشتی تولید می شوند. این درحالی است كه گروهی از تولید كنندگان از انواع ارزان تر كربن (مانند زغالسنگ) در فیلتر های خود استفاده می كنند كه می تواند حاوی فلزات سنگین، آرسنیك و … باشد.

3. قطعات و تجهیزات استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO و آب شیرین کن برند آکواجوی بسیاری از محدودیت ها و مشكلات متداول در سایر نمونه های موجود در بازار را مرتفع كرده است. بعنوان مثال استفاده از شیر برقی (solenoid valve) در دستگاه ها به جای استفاده از چهارراه تقسیم(auto shot off valve) ، باعث شده است كه مشكل جاری بودن مداوم پساب دستگاه برطرف گردد. لازم به ذكر است كه این مشكل در سایر دستگاه های موجود در بازار معمولا در اثر استهلاك سریع چهارراه تقسیم اتفاق می افتد. استفاده از محفظه های مجهز به دو واشر لاستیکی ( به جای یک واشر ) کــــــه اصطـــــــلاحـــــــــا به Double O-Ring مشهور هستند مشکل نشتی آب در محفظه ها را برطرف کرده است.
استفاده از اتصالات سریع (Quick Connect) به جای اتصلات مهره ای (JC) متداول در بازار، باعث بالارفتن عمر اتصالات، عدم نشت آب و سهولت در برقراری اتصالات شده است.

4. یكی دیگر از مزایای دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO و آب شیرین کن برند آکواجوی نسبت به سایر برند های بازار، تنوع در طراحی محصول است. بسیاری از مدل های برند آکواجوی ، دارای طراحی منحصر به فرد و زیبا هستند كه در بازار بدون رقیب است.

محصولات مرتبط