تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران
آموزش 03 مه 2016

آموزش نصب دستگاه تصفیه آب آکواجوی

این دستگاه در 5 مرحله تصفیه آب را برای آب شهری بصورت کامل انجام می دهد طابق با تکنولوژی جدید RO (اسمز معکوس ،ممبران) و برای محلهایی که آب آنها حاوی مقادیر بیش از حد نرمال جامدات محلول و یا دارای شوری باشد طراحی شده است. با استفاده از یک پمپ تامین فشار که تا 100 psi ایجاد می کند, آب از میان غشاء (Membrane ممبران) عبور داده می شود تا غشا در مقابل رسوبات مقاومت بیشتری داشته باشد و همچنین TDS (سختی کل آب) را کاهش دهد. دستگاه 5 مرحله ای آکواجوی نیازهای مختلف تصفیه و پالایش آب را تامین می کند.

قبل از نصب دستگاه به موارد ذیل دقت نمایید.

1. لطفا شیر خروجی دستگاه را در محل مورد نظرتان نصب نمایید.

2. خروجی فاضلاب شیلنگ مشکی رنگی روی لوله فاضلاب زیر سینک سوار کنید. پیچ و مهره ها را محکم کنید و روی لوله فاضلاب یک سوراخ به قطر 6 میلی متر ایجاد کنید تا لوله خروجی فاضلاب در این قسمت سوار شود.

3. شیر پیسوار آب سرد را ببندید، برای اطمینان شیر روی سینک را باز کنید تا مطمئن شوید آب قطع است.

4. یک سه راهی با یک سر 1/2 اینچی (در مدل نیمه صنعتی 4/3 اینچی) را به لوله آب سرد متصل کنید. شیر قطع کن آبی رنگ ورودی دستگاه را به این سه راهی وصل نمایید. مطمئن شوید  که این شیر در حالت قطع می باشد.

5. شیلنگ 1/4 اینچ آبی رنگ را (شیلنگ ورودی) به شیر قطع کن ورودی متصل نمایید.

6. شیلنگ سفید رنگ را به شیر خروجی دستگاه (شیر روی سینک) متصل نمایید.

7. دستگاه 5 مرحله ای را روی دیواره کابینت زیر سینک سوار کنید. آن را در محلی قرار دهید که به آن ضربه وارد نشود.

8. شیر ورودی دستگاه را باز کنید و محل های اتصال را از نظر آب بندی کنترل کنید.

آب تولید شده دستگاه 5 مرحله ای آکواجوی به هنگام مصرف اولیه می باید به اندازه حجم 2 تانک ذخیره تخلیه شود. برای این منظور اجازه دهید تانک 2 بار پر شده و سپس شیر خروجی دستگاه را باز کنید تا جریان قطع شود در این هنگام تانک تخلیه شده است.

نکته:

– در هنگام استفاده از دستگاه برای اولین بار به علت وجود حباب های هوا در داخل فیلتر ها آب برای مدتی شیری رنگ می باشد که علت همان حباب های هوا می باشد پس از مدتی مصرف این حباب ها تخلیه شده و آب شفاف می گردد.
– آب گرم (بالاتر از 45 درجه سانتیگراد) را به دستگاه وارد نکنید.
– از یخ زدن دستگاه جلوگیری کنید.
– هنگامی که بیشتر از 2 روز دستگاه بلا استفاده است آب ورودی و جریان برق را از دستگاه قطع نموده و به هنگام استفاده مجدد آب موجود در دستگاه را تخلیه نمایید.

محصولات مرتبط