تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران
معجزه pH در کنترل سرطان
بیماری ها 15 جولای 2014

معجزه pH در کنترل سرطان

 

معجزه Ph براي سرطان

فرمولائي براي پيشگيري يا معکوس کردن روند سرطان

«سوالات رايج در مورد فرمولاي پيشگيري کننده يا معکوس کننده روند سرطان»

 

1. آيا براي پيشگيري يا معکوس کردن روند سرطان در بافت هاي سرطاني روشي ارزان وجود دارد؟

به طور حتم درمان سرطان در پيشگيري از آن است. يک روش ارزان در پيشگيري يا درمان بيماران سرطاني ثابت نگه داشتن بدن به صورت قليايي از طريق رژيم و شيوه زندگي صحيح است.
اگر شما به اين مسئله پي ببريد که يک بيماري زماني ايجاد مي شود که، به علت رژيم و شيوه زندگي اسيدي ،اسيديته در خون و بافت ها افزايش مي يابد، آنگاه مي توانيد درک کنيد که چرا تنها يک راه درمان وجود دارد و اين راه قليايي کردن و افزايش انرژي بدن از طريق شيوه زندگي و رژيم غذايي قلياييو نوشیدن آب قلیایی است.

2. اگر مبتلا به سرطان باشم آيا مجبورم پرتو درماني، شيمي درماني يا جراحي داشته باشم؟

سرطان به سلول ها ارتباطي ندارد، بلکه مربوط به مايع اسيدي است که سبب فساد سلول ها مي شود. بنابراين پرتو درماني يا تخريب شيميايي سلول هاي سرطاني تأثير چشمگيري بر اين مايع نمي گذارد به طور کلي پرتو درماني يا شيمي درماني اسيدي ممکن است تنها اوضاع را بدتر کند يا سبب فساد و تخريب اسيدي بيشتر سلولها شود. اما در بعضي شرايط بافت بيش از حد اسيدي و سرطاني شده و براي جلوگيري از تخريب ساير بافتهاي سالم نياز است که بافت برداشته شود. در اين زمـان جـراحـی مي تواند زندگي را نجات داده و به عنوان آخرين راه درمان اجرا شود.
سرطان بيماري نيست که ناگهان به آن مبتلا شويد بلکه، در واقع عواقب انتخاب هاي روزانه غذايي است که مي خوريد يا مي نوشيد و در کل در اثر نحوه نادرست زندگي است. شما انتخاب مي کنيد که شيوه زندگي و رژيم غذايي قليايي داشته باشيد و از بدني مناسب و سالم لذت ببريد يا برعکس رژيم غذايي و شيوه زندگي اسيدي داشته باشيد و دردها و رنج هاي ناشي از اسيدهاي متابوليک را تجربه کنيد. محصولات زايد سمي بدن شما توسط بافت ها جذب شده و سبب تخريب مي شوند.

اين زندگي شماست و شما در انتخاب آزاديد. پس هوشمندانه انتخاب کنيد.
بهتـرين راه کليدي براي داشتن بدني سـالم و مناسب «پـيشگيـري» است.

 

3. آخرين راه طبيعي پيشگيري يا درمان بافت سرطاني چيست؟
توصيه هاي اندکي وجود دارد که بايد توسط پزشک شما مدنظر قرار گيرد.
a) چندين آنتي اکسيدان يا آنتي اسيد طبيعي وجود دارد که مي تواند در جهت بافري کردن اسيدهاي ناشي از بافت سرطاني مورد استفاده قرار گيرد. اين مواد شامل: استيل L – کارنيتين (200mg)، نيکوتيناميد (25mg)، چربي هاي غيراشباع (1000mg) ،کوآتريم Q1 , Q1 (800mg)، استيل سيتسئين (500mg)، گلوتاتيون سولفيدريل (500mg)، سديم و پتاسيم بيکربنات (1000mg)، سديم کلريت (10 گرم در روز).

b) سوناي خشک مي تواند راه اعجاب انگيزي براي فعال سازي سيستم لنفاوي و دفع مواد زايد اسيدي از طريق منافذ پوست باشد. گفته مي شود 30 دقيقه سوناي خشک در روز مي تواند در دفع اسيدها از طريق تعريق کمک کند چون اين اسيدها مي توانند منجر به سرطان شوند.

c) سيستم لنفاوي سبب پاک کردن اسيد از بافت ها مي گردد. ماساژ سيستم لنفاوي به مدت 2 ساعت مي تواند به خروج اسيدهاي سرطانزا از بافت ها و وارد کردن اين اسيدها به گردش طبيعي بدن براي دفع از طريق ادرار کمک مي کند.

d) هيدراسيون يکي از مهمترين راه هاي کليدي براي قليايي کردن، پيشگيري و معکوس کردن روند سرطان است. توصيه مي شود که به ازاي هر 15kg وزن بدن بايد حداقل يک ليتر آب نوشيده شود. آب مصرفي بايد mol 7-250: ORP , 9/5=Ph داشته باشد.

e) مطمئن شويد که در برنامه روزانه تان نوشيدني هاي سبز وجود دارد. در صورت نياز به تدريج مقدارآن را افزايش دهيد. 30 دقيقه قبل از ورزش حداقل يک ليتر نوشيدني سبز بنوشيد.

f) دفعات بيشتر يا مدت طولاني تري ورزش کنيد. براي مثال به جاي 15 دقيقه، 30 دقيقه ويا دو بار در هفته 15 دقيقه ورزش کنيد. به طور کلي دفعات بيشتر بهتر از مدت زمان طولاني تر است. اگر نمي توانيد ورزش کنيد، ولي هنوز راهي است که عرق کنيد. به مدت 30 دقيقه در سوناي خشک با 190 درجه فارنهايت قرار بگيريد مطمئن شويد که حتماً با نوشيدني هاي گياهي بدنتان را آبرساني مي کنيد. اين نوع سونا بهترين نوع ورزش غيرفعال است که مي توانيد انجام دهيد. اين مسئله سبب افزايش گردش خون، آغاز حرکت مايع لنفاوي و افزايش ضربان قلب مي شود . اين همان حالاتي است که در موقع ورزش کردن اتفاق مي افتد.

4. فرمولاي پيشگيري يا معکوس کننده روند سرطان چيست؟

شيوه زندگي سالم = دستگاه گوارش سالم = خون سالم = مغز سالم = بدن سالم

سيستم هضم و جذب سالم باعث سلامت دستگاه گوارش مي شود. دستگاه گوارش سالم خون سالم را مي سازد. خون سالم باعث ايجاد مغز سالم مي شود و مغز سالم بدن سالم را مي سازد.

يکبار ديگر در انتها، علاقه مندم که ديدگاهم را در رابطه با پزشکي در قرن 21 با شما در ميان بگذارم.
در اين قرن هدف پزشکي بيشتر پيشگيري از بيماري ها و ارتقاي سلامتي و تناسب اندام است تا تمرکز کردن بر تشخيص و درمان بيماري ها. من معتقدم که هدف نهايي پزشکي کمک به افراد در کشف اصول اساسي درون خود و آگاه کردن آنها در مورد منبع صحيح خوب بودن و لذت بردن است. اين مسئله مهم است که همه ما مي توانيم در زندگي خود شادي را به دست آوريم. براي رسيدن به اين هدف، بر اين باوريم که بايد تصور و ديدگاه روحي و رواني خود را در مورد انسانيت تغيير دهيم. زمانيکه بتوان از توجه بيش از حد به بخش فيزيکي بدن کاست؛ در آن صورت مي توان به افراد در کشف بخش روحي و غيرفيزيکي بدنشان کمک کرد. زماني که اين مسئله اتفاق بيفتد، مي توانيم بدون استرس و ترس زندگي کنيم و به معناي واقعي زندگي آزادي داشته باشيم.

 

 

محصولات مرتبط