تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران
فشار خون بالا و آب یونیزه
اخبار, بیماری ها 15 جولای 2014

فشار خون بالا و آب یونیزه

 

آیا شما از فشار خون بالا رنج می‌برید؟

«پس از کشف پنی‌سیلین،آب یونیزه قلیایی بزرگ‌ترین کشف در زمینه سلامتی بوده است! »
دکتر ویلیام کلی
فشار خون بالا، ناهنجاری مربوط به سلامتی است که در اکثریت افراد حتی علائمی مشهود بروز نمی‌دهد. از آن جایی اکثر افراد مبتلا به این عارضه حتی از ابتلا به آن‌ خبر ندارند، به این بیماری قاتل خاموش می‌گویند. خطرات ایجاد شده توسط این بیماری چندین ناحیه بدن را مورد هدف قرار می‌دهد. یکی از عوارض مخاطره‌آمیز فشار خون بالا کمبود اکسیژن برای سلول‌های بدن است که عروق، قلب و حتی کلیه‌ها را تحت تأثیر قرار داده، به خطر می‌اندازد.
حقیقت جالبی که در این مورد وجود دارد این است که پزشکان می‌دانند که اگر فرد مراجع پیش از آزمایش سنجش فشار خون چند نفس عمیق بکشد، میزان فشار خون فرد پایین‌تر از حد عادی نشان داده خواهد شد. با انجام این کار با وارد شدن اکسیژن و دفع بیشتر دی‌اکسید کربن از بدن به طور موقت pH خون فرد افزایش می‌یابد. از آن جایی که با چنین اقدامی می‌توان فشار خون را کاهش داد، می‌توان به این نتیجه رسید که فشار خون بالا می‌تواند ناشی از کمبود اکسیژن شود. آب یونیزه قلیایی حاوی مقادیر وافری از اکسیژن می‌باشد و با قرار دادن این میزان بالا از اکسیژن در اختیار سلول‌های بدن شما، سطح انرژی بالایی را در اختیار بدنتان می‌گذارند.
تصلب شریان

یکی دیگر از وضعیت‌های مخاطره‌آمیز برای سلامتی است که این عارضه نیز در فشار خون بالا دخیل است. در این عارضه چربی‌ها در جداره داخلی عروق تجمع می‌یابند. چنین شرایطی موجب به وجود آمدن محیطی مسموم در درون بدن شده که نهایتاً می‌تواند منجر به سختی، تنگ شده و حتی انسداد عروق شود.
توجه

به مواد معدنی خصوصاً این‌های کلسیم برای فشار خون بالا و دیگر بیماری‌ها بسیار ضروری است.با توجه به تئوری پزشکی پروفسور Gato از دانشگاه Kyushu مرتبط با ویتامین K (چون ویتامین K کلسیم خون را افزایش می‌دهد)یا مصرف بیشتر آب یونیزه قلیایی ،اثرگذاری افزایش کلسیم بر فشار خون بالا بسیار اساسی است. بیشتر بیماری‌ها به دلیل چربی‌های زیاد در رژیم غذایی به وجود می‌آیند که موجب ته نشینی کلسترول در رگ‌های خونی شده و در نهایت جریان خون را دچار محدودیت‌های اساسی می‌کند.نتیجه‌ی این اتفاق‌ها چیزی جز فشار خون بالا نیست.
با نوشیدن آب یونیزه قلیایی به مدت 2 تا 3 ماه ،فشار خون به آرامی رو به کاهش می‌رود چرا که آب یونیزه قلیایی حلال خوبی است که کلسترول موجود در رگ‌های خونی را در خود حل می‌کند.
آب یونیزه قلیایی علاوه بر این که میزان بالایی از اکسیژن را در خود دارد، قادر به زدودن بدن از رادیکال‌های آزاد می‌باشد. این امر موجب به وجود آمدن محیطی سالم در درون بدن می‌شود. وارد کردن آب یونیزه قلیایی در رژیم غذایی روزانه می‌تواند بخشی ارزشمند از سلامتی شما را تشکیل دهد.
پیشگیری بهتر از درمان است! بسیار از افراد تا زمانی بیمار نشوند، قدر سلامتی خود را نمی‌دانند. دکتر آل وین است ین در این به اره می‌گوید:

 

«اسیدوز تنها بیماری حقیقی است و تمامی بیماری‌ها به نوعی محصول جانبی اسیدوز هستند»
اگر سلامتی کامل خود را در حال حاضر دارید، با نوشیدن آب تاینت(Tyent) قلیایی به حفظ آن کمک کنید؛ اما اگر به نحوی سلامتی شما دچار مخاطره‌ای شده است، کوتاه‌ترین راه را برای بازیابی آن انتخاب کنید و از آب تاینت قلیایی بنوشید.

 

 

محصولات مرتبط