تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران

درباره ما

درباره ما (تیم مشاوره تصفیه آب آکواجوی)

با سلام

همراهان گرامی متاسفانه با رونق نسبی بازار تصفیه آب و افزایش رفاه و آگاهی مردم نسبت به افزایش کیفیت غذا و آب مصرفی ،عده ای افراد سودجو با استفاده از عدم اطلاعات کافی هموطنانمان نسبت به کیفیت دستگاه های تصفیه آب ،اقدام به وارد کردن دستگاه های تصفیه آب غیر استاندارد و غیر بهداشتی به صورت قاچاق نموده اند و با عناوین مختلف اقدام به کلاه برداری از هموطنان می کنند . بنابراین وظیفه خود دانستیم برای آگاهی دادن به هموطنان عزیز با راه اندازی این سایت و نیز با استفاده از کارشناسان آموزش دیده بصورت رایگان مشاوره تلفنی در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

 

جهت مشاوره رایگان خرید تصفیه آب بهداشتی و استاندارد با شماره تلفن هایی که به این منظور برای شما در نظر گرفته شده تماس بگیرید.

بعد از مشاوره رایگان تلفنی با توجه به اینکه بیش از 500 نمایندگی ارائه دهنده خدمات شرکت آکواجوی در سطح کشور مشغول خدمات دهی به مردم عزیزمان هستند ،اطلاعات تماس شما به یکی از نمایندگان منطقه با توجه به اولیت بندی کیفی نمایندگان ارجا داده خواهد شد و طی هماهنگی های بعدی بدون نیاز به مراجعه به محل نمایندگی و در محل نصب دستگاه ،دستگاه تصفیه آب تحویل شما خواهد شد و بعد از نصب رایگان نحوه استفاده صحیح و نگهداری تصفیه آب آموزش داده می شود .