تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران
آموزش ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

مزایای تصفیه آب برند آکواجوی

مزایای تصفیه آب برند آکواجوی aquajoy cantech canada


۱٫ تمامی اجزا و قطعات دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO (ممبران) و آب شیرین کن برند آکواجوی (اعم از بدنه،محفظه ها، فیلترها، اتصالات، شیلنگ ها و …) از با کیفیت ترین، مرغوب ترین و بهداشتی ترین نوع انتخاب شده اند.
مواد اولیه تشکیل دهنده بدنه دستگاهها و فیلترها از نوع Food Grade هستند که مناسب جهت مصارف خوراکی می باشند. فیلترهای دستگاه کاملا بهداشتی و استریل و دارای تاییدیه های جهانی بهداشت نظیر NSF و FDA می باشند. برند آکواجوی برای بدست آوردن اندکی سود، هرگز کیفیت محصول و سلامتی مشتری خود را قربانی نمی کند.

۲٫ فیلتر های کربن استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO و آب شیرین کن برند آکواجوی از نوع coconut shell carbon می باشند. این کربن ها از پوست نارگیل تهیه می شوند و جزء مرغوب ترین انواع کربن هستند. این فیلتر ها در محیط های استریل شده و بهداشتی تولید می شوند. این درحالی است که گروهی از تولید کنندگان از انواع ارزان تر کربن (مانند زغالسنگ) در فیلتر های خود استفاده می کنند که می تواند حاوی فلزات سنگین، آرسنیک و … باشد.

۳٫ قطعات و تجهیزات استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO و آب شیرین کن برند آکواجوی بسیاری از محدودیت ها و مشکلات متداول در سایر نمونه های موجود در بازار را مرتفع کرده است. بعنوان مثال استفاده از شیر برقی (solenoid valve) در دستگاه ها به جای استفاده از چهارراه تقسیم(auto shot off valve) ، باعث شده است که مشکل جاری بودن مداوم پساب دستگاه برطرف گردد. لازم به ذکر است که این مشکل در سایر دستگاه های موجود در بازار معمولا در اثر استهلاک سریع چهارراه تقسیم اتفاق می افتد. استفاده از محفظه های مجهز به دو واشر لاستیکی ( به جای یک واشر ) کــــــه اصطـــــــلاحـــــــــا به Double O-Ring مشهور هستند مشکل نشتی آب در محفظه ها را برطرف کرده است.
استفاده از اتصالات سریع (Quick Connect) به جای اتصلات مهره ای (JC) متداول در بازار، باعث بالارفتن عمر اتصالات، عدم نشت آب و سهولت در برقراری اتصالات شده است.

۴٫ یکی دیگر از مزایای دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس RO و آب شیرین کن برند آکواجوی نسبت به سایر برند های بازار، تنوع در طراحی محصول است. بسیاری از مدل های برند آکواجوی ، دارای طراحی منحصر به فرد و زیبا هستند که در بازار بدون رقیب است.

محصولات مرتبط