تصفیه آب

09142135931 تلفن مشاوره رایگان و معرفی نمایندگان معتبر فروش در سراسر ایران
اثر آب یونیزه بر سرطان
بیماری ها ۲۴ تیر ۱۳۹۳

اثر آب یونیزه بر سرطان

 

رابطه نزدیکی بین رادیکال های آزاد و سرطان وجود دارد بطوریکه دانشمندان یکی از عوامل اصلی بوجود آمدن سرطان را رادیکال های آزاد می دانند

به این علت که تنها عواملی هستند که می توانند به DNA انسان حمله ور شده و باعث شوند سلول بیمار گردد. در سلول بیمار شروع می کند به تکثیر بی وقفه از خود که این باعث بوجود آمدن تومور می شود.

آب یونیزه
پس از مرحله یونیزاسیون خاصیت آنتی اکسیدان بسیار قوی به خود گرفته، تقریباً ۳ تا ۴ برابر از ماهی و یا میوه ها که تأثیر بسیار زیادی می توانند در جوانسازی سلول های بدن و شادابی بیشتر پوست داشته باشند. این آنتی اکسیدان ها عناصری هستند که می توانند از تخریب بی وقفه سلول ها توسط رادیکال های آزاد جلوگیری کنند.
سرطان ها عمدتاً بر اثر فعل و انفعالات داخل سلولی تحت تأثیر عوامل مخرب از جمله رادیکال های آزاد، املاح مخرب، کلر، نیترات (از سموم شایع در آب های آلوده) و عوامل ژنتیکی فعال شده به وجود می آیند، این آب با آنتی اکسیدان بودن و داشتن pH قلیایی و یون های مفید قادر است که واکنش وارونه ایجاد نماید به این معنی که جلوی تخریب سلولی را میگیرد و شرایط pH مورد نیاز سلول های سرطانی را از آنها گرفته و مانع از رشد سریع آنها می شود البته pH مورد نیاز سلول سرطان یک pH اسیدی (محیط اسیدی) است که این آب یونیزه قلیایی آن محیط را خنثی می کند.

 

 

محصولات مرتبط